Kvalitatīvas tērauda konstrukcijas.

par mums

[row]

[span1][/span1]

[span10]

SC-vecais

Uzņēmums SIA SteelConstructor MM ir dibināts 2010.gada 4. novembrī. Līdz 2016.gadam esam realizējuši jau vairāk kā 150 objektus, kas ir ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, Zviedrijā un Norvēģijā. Ar katru darbības gadu esam paplašinājušies un attīstījušies. Šobrīd vidējā apgrozījuma bilance jau pārsniedz vairāk kā 3,5miljoni eiro gadā! Mūsu komanda sastāv no savā nozarē pieredzējušiem profesionāļiem ar labu izglītību, lielu pieredzi dažādu projektu īstenošanā. Pasūtītājam piedāvājam pirmsprojekta izpēti, pilnu projekta izstrādi un realizāciju. Nodrošinām kvalificētu, izglītotu, mērķtiecīgu un atbildīgu darba spēku, kas nodrošina ātru un kvalitatīvu projekta virzību līdz objekta nodošanai. Mūsu komandas mērķis ir nepārtraukti mācīties un attīstīties kā arī pielāgoties jaunajām tirgus tendencēm un īpatnībām.
Kā vienu no galvenajiem kritērijiem izvirzām būvdarbu veikšanu ar savu darba spēku, kas jau ir nemainīgs vairākus gadus, tādējādi panākot profesionalitāti, labus izpildes termiņus un augstu kvalitāti. Palīdzam ar bezmaksas konsultācijām pirmsprojekta stadijā, kas palīdz pieņemt pareizos būvniecības risinājumus jau projektēšanas stadijā. Specializējamies dažādas sarežģītības projektu būvniecībā un projektēšanā (jaunbūves, dažāda tipa lauksaimniecības angāri, liellopu novietnes,ražošanas telpas, rekonstruējamas ēkas, industriālās būves).
Kā apliecinājumu par kvalitatīvi veiktajiem darbiem, esam saņēmuši labas atsauksmes no pašmāju un ārzemju pasūtītājiem, būvuzraugiem (sadaļā atsauksmes).

builder

SIA”Steel Constructor MM” ir noslēdzis 2017. gada 11. maijā līgumu Nr. SKV-L-2017/258 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

 

[/span10]

[span1][/span1]

[/row]

[cherry_parallax image=”https://new.steelconstructor.lv/wp-content/uploads/2016/01/parallax-1.jpg” speed=”2″ width=”1920″]

[recenttesti num=”1″ thumb=”true” excerpt_count=”38″]

[/cherry_parallax]

[spacer][spacer]

[title_box title=”Sadarbības partneri” custom_class=”small”]

[row]

[span7]

logo_metal_masterA/S „Mārupes Metālmeistars” metāla konstrukciju ražošana strādā ar mūsdienīgām tehnoloģijām. Visu konstrukciju kvalitāte atbilst noteiktiem Eiropas standartiem. A/S „Mārupes Metālmeistars” piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu – no projekta izstrādes līdz produkcijas izgatavošanas. Kvalitatīvu saražoto konstrukciju montāžu veic uzņēmums SteelconstructorMM.

[button text=”lasīt tālāk” link=”http://steelconstructor.lv/metalmaster” style=”primary” size=”normal” target=”_self” display=”inline” icon=”no”]

[/span7]

[span5 custom_class=”img-box”]

[/span5]

[/row]