Kvalitatīvas tērauda konstrukcijas.

Testimonials

Caption Lines Here

Atsauksmes

SIA "Coldtrans serviss" reģ. Nr. 40103223376 ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar SIA "SteelConstructor MM" reģ. Nr. 40103340860. Esam izvēlējušies SIA "SteelConstructor MM" kā Ģenerāluzņēmēja pakalpojumus mūsu attīstības 3.grupas būvprojekta "Autoserviss ar biroju būvniecība, Malēju ielā 2b, Rīga" būvniecībai. Visi darbi ir paveikti savlaicīgi, ievērojot noslēgtā līguma nosacījumus un kvalitāti. Uzņēmums vienmēr operatīvi reaģē uz pasūtītāja vēlmēm, korekcijām vai aizrādījumiem. Sadarbības laikā SIA "SteelConstructor MM" pierādījis sevi kā profesionālu, kvalificētu un kvalitatīvu pakalpojumu sniedzēju ar ļoti saprātīgu cenu politiku. Varam rekomendēt sadarbību ar SIA "SteelConstructor MM" kā godprātīgu partneri savu projektu realizācijai.
SIA Coldtrans serviss, 2020.gada 14.septembrī
SIA "StellConstructor MM"saskaņā ar savstarpēji noslēgto līgumu, veica vispārējos būvniecības darbus objektā "Mēbeļu plātņu tirdzniecības veikals ar noliktavu", "Mežloki", Varkaļi, Babītes novads, Salas pagasts. Būvniecības darbi tika izpildīti saskaņotos termiņos un paveikti profesionāli ar atbildības sajūtu, ievērojot būvniecības normatīvus, darba drošības un darba aizsardzības prasības. SIA "StellConstructor MM" ir pierādījis sevi, kā profesionāls un uzticams partneris. Rekomendējam SIA "StellConstructor MM" kā veiksmīgu sadarbības partneri būvniecības projektu īstenošanā.
SIA VĒRTNE MD
SIA "Steel Constructor MM" saskaņā ar savstarpēji noslēgto līgumu, veica metāla konstrukciju piegādi un montāžu objektā "Rojas estrāde", Selgas iela 1, Roja, Rojas novads. Neskatoties uz projekta sarežģītību, metāla konstrukcijas, 146 tonnu apmērā, tika piegādātas un uzstādītas atbilstošā kvalitātē un termiņos. Montāžas darbi tika paveikti profesionāli, ar atbildības sajūtu, ievērojot būvniecības normatīvus, darba drošības un darba aizsardzības prasības. SIA "Steel Constructor MM" ir pierādijis sevi, kā profesionāls partneris. Rekomendējam SIA "Steel Constructor MM" kā veiksmīgu sadarbības partneri būvniecības projektu īstenošanā.
SIA A Celtne, 2019.gada 18.septembrī
Laika posmā no 01.05.2017 līdz 31.09.2017 SIA "Steel Constructor MM" veica "Ražošanas telpu un infrastruktūras pārbūvi" Jelgavas novada, Valgundas pagasta, "Vītoliņos", Meža ielā 22. Tur tika uzbūvēts siltā tipa ražošanas cehs ar kopējo platību 1035m2. Līgumdarbi sastādīja pilnu būvniecības ciklu: zemes darbi, pamatu izbūve, siltināšana, metāla konstrukciju montāža, sendvičpaneļu montāža, jumta seguma ieklāšana un siltināšana. Visi līgumā paredzētie darbi tika izpildīti ievērojot saskaņotos termiņus, atbilstoši Latvijas Republikas pastāvošajiem būvniecības normatīviem. Visi jautājumi, kas radās būvniecības gaitā, tika profesionāli un operatīvi atrisināti. Rekomendējam SIA "Steel Constructor MM" kā partneri būvobjektu realizācijā.
Zemgales Tehnoloģiskais Centrs